Lawya

Komu pomáháme

Naše služby

Pracujeme na tom, aby naším výstupem byla kvalitně a poctivě odvedená práce. Díky kvalitně poskytovaným službám se o klienta dobře postaráme a snažíme se získat jeho plnou důvěru. Mezi naše priority patří pohodlí a spokojenost klienta. Proto našim klientům vycházíme za každých okolností vstříc.

Zobrazit služby
Co děláme
Citát

Nikdy netlačíme naše klienty do nesmyslných právních sporů, pokud sami nevěříme v úspěch!

Michal Šilhánek, jednatel

Komu se
věnujeme

Firmy

Firmy

Pomáháme obchodním korporacím ve všech fázích jejich podnikání. Ať už jde o založení obchodní korporace, tvorbu prvních obchodních smluv nebo právní pomoc ve sporech s jinými subjekty, jsme vždy připraveni poskytnout komplexní právní radu k maximální spokojenosti klienta.

Lidé

Lidé

Každý se v životě setká se situací, kdy je nutné vyhledat právní pomoc. Poradíme vám v nejrůznějších oblastech života počínaje uplatněním nároků z vad plnění (reklamace), dědictvím, rozvodem nebo smlouvami. Pro většinu advokátů může jít o běžnou rutinu, ale my si ale uvědomujeme, že pro klienta je jeho právní problém vždy zásadní a podle toho mu také věnujeme pozornost.

Veřejná správa

Veřejná správa

Využíváme našich mnohaletých zkušeností se zadáváním veřejných zakázek a díky tomu disponujeme i zkušenostmi z oblasti správního práva. Správní řád a související právní předpisy jsou oblastí, kterou dobře známe a dokážeme se v ní rychle orientovat a najít efektivní řešení.

Máte zájem o naše služby?

Napište nám