Lawya

Pomáháme

Lidem

Každý se v životě setká se situací, kdy je nutné vyhledat právní pomoc. Poradíme vám v nejrůznějších oblastech běžného života počínaje uplatněním nároků z vad plnění (reklamace), dědictvím, rozvodem nebo smlouvami. Pro většinu advokátů může jít o běžnou rutinu. Uvědomujeme si, že pro klienta je jeho právní problém vždy zásadní a podle toho mu také věnujeme pozornost.

Co nabízíme
lidem

Pracovní právo

Věnujeme se ochraně práv zaměstnavatelů, ale i zaměstnanců. Sepisujeme pracovní smlouvy, interní směrnice, poradíme i při skončení pracovního poměru.

Pracovní právo

Věnujeme se ochraně práv zaměstnavatelů, ale i zaměstnanců. Sepisujeme pracovní smlouvy, interní směrnice, poradíme i při skončení pracovního poměru.

Sepis smluv a podání

Připravíme pro klienty různé smlouvy, se kterými se v běžném nebo pracovním živote mohou potkat. Od jednoduché kupní nebo nájemní smlouvy až po složitější obchodní smlouvy.

Zastupování v řízení

Poradíme jsi se zastupováním v občanskoprávním sporu, v trestním řízení, ale i ve správním řízení. Máme zkušenosti i se správním soudnictvím nebo s odklony ve trestním řízení.

Rodinné právo

V kanceláři se taktéž věnujeme právu rodinnému. Poradíme Vám s vypořádáním společného jmění manželů, rozvodem, dědictvím i vypořádáním dalších vztahů v rodinně.

O nás

Kdo jsme

Jsme advokátní kancelář založena v roce 2018 lidmi se zkušenostmi z veřejného i privátního sektoru. Na právo se nedíváme jen klasickým pohledem. Zajímáme se o skutečné potřeby našich klientů a hledáme řešení šitá na míru. Žádný klient není pro nás jen dalším kusem práce, ale rovnocenným partnerem, kterému věnujeme maximum naší energie a času.

Více o nás
O nás

Proč zvolit nás

Preciznost

Nebojíme se říct, že neumíme všechno. V těch oblastech práva, ve kterých působíme, se ale vyznáme velmi dobře a dokážeme přesně popsat problém a navrhnout konkrétní řešení.

Efektivita

Nepracujeme jen proto, abychom nahnali co nejvíc odpracovaných hodin. Vždy se snažíme věnovat našim klientům optimální čas.

Naslouchání

Každý klient je pro nás důležitý. Jednoduchá smlouva nebo velká obchodní kauza – naše práce vždy musíme odpovídat přáním a požadavkům klienta.

Individuálnost

Pro klienta vždy hledáme řešení na míru, nespokojíme se jen s univerzálním řešením, které jsme možná již někdy využili, pokud to není ta nejlepší možnost.

Často kladené otázky

Ve kterých městech poskytujete právní služby?

Naše advokátní kancelář funguje hlavně Brně a v Praze, nebráníme se potkat klienty i z jiných měst.

Mám zájem o Vaše služby, jak to bude probíhat?

Kontaktní údaje najdete na našich stránkách. Nejlepší bude, pokud s námi spojíte, popíšete nám svůj problém a společně se domluvíme na osobní schůzce. Můžeme se potkat v naší kanceláři nebo třeba v kavárně.

Najdu na Vašich stránkách ceník?

S každým klientem se vždy dohodneme na ceně, která bude přijatelná pro všechny zúčastněné. Cena se vždy odvíjí od náročnosti konkrétního úkolu a času, který na úkolu strávíme. Můžeme se domluvit na odměně za každou hodinu nebo odměně za vypracování celého úkolu.

Jste nejlevnější?

Přiznáme se, že nejspíš nejsme. Poskytujeme ale služby šité na míru konkrétnímu klientovi a věříme, že proto naše odměna není přemrštěná.

Máte zájem?
Postarám se o Vás

Rychlý kontakt

JUDr. MICHAL
ŠILHÁNEK

ADVOKÁT

Volejte na tel.:
+420 602 162 198
nebo pište na silhanek@lawya.cz

nebo přejít do kontaktů