HLEDÁME STUDENTA ČI STUDENTKU DO ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Nezařazené 25.05.2022

Koho hledáme?
Hledáme studenta či studentku k doplnění našeho týmu v rámci brněnské pobočky. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci (ideálně, když se zapojíš brzy a zůstaneš s námi do konce studia a klidně i po něm, jako už několik kolegů před tebou 😊), práce alespoň 3 dny v týdnu minimálně od 9 do 16 hodin (nebo třeba 2 dny a 2 půldny, na všem se dá domluvit a sídlíme 10 minut pěšky od fakulty).

Požadujeme schopnost začlenit se do kolektivu, loajalitu, ochotu pracovat, smysl pro dotahování věcí do konce, pečlivost při vedení administrativní agendy, schopnost orientovat se v právních předpisech, dobré znalosti formátování textu v programu MS Word a alespoň nějakou pracovní zkušenost, která nemusí být nutně v oblasti práva.

Kdo jsme?
Skupina LAWYA (dříve PMAdvisory), jejíž součástí jsou poradenské společnosti zabývající se administrací veřejných zakázek, ochranou osobních údajů, vzděláváním a zpracováním účetnictví a také advokátní kancelář. Historie skupiny sahá do roku 2013. Aktuálně náš tým tvoří 17 kolegů, máme kancelář v Brně a v Praze.

Jaká bude náplň práce nového kolegy či kolegyně?
Tvým úkolem jako našeho nového kolegy či kolegyně bude hlavně se učit od starších kolegů, přemýšlet o tom, co děláš, a věnovat svým úkolům extrémní pečlivost (to je pro nás nejdůležitější). Budeš se podílet na procesu administrace veřejných zakázek, kontrolovat nabídky, vyplňovat formuláře, připravovat protokoly a zápisy, kompletovat spisy. Až se naučíš základní pravidla, bude se obtížnost tvých úkolů a tvé vlastní odpovědnosti stupňovat (budeš chystat zadávací dokumentaci, sepisovat návrhy vypořádání námitek či právní stanoviska v oblasti veřejných zakázek a články k publikaci, později můžeš samostatně vést jednoduché projekty).

Co nabízíme?
Odměna: pro začátek 110 Kč na hodinu + bonusy dle výsledků práce a nasazení, účast na firemních akcích, možnost půjčit si firemní auto pro vlastní potřebu. Po škole nabízíme možnost nastoupit na pozici advokátního koncipienta.
Máš-li zájem, pošli životopis a krátký motivační e-mail Gabriele Hanákové na adresu hanakova@lawya.cz. Do předmětu e-mailu napiš Student VZ.