Lawya

Zpět na blog

Nesnažíme se dělat vše. Děláme jen to, co opravdu umíme a v čem si věříme

Nesnažíme se dělat vše. Děláme jen to, co opravdu umíme a v čem si věříme

Jsme advokátní kancelář tvořená odborníky se zkušenostmi z veřejného i privátního sektoru. Na právo se nedíváme klasickým pohledem. Zajímáme se o vaše skutečné potřeby a nalézáme řešení pro všechny obchodní i životní situace.

Občanské, obchodní a správní právo

“Uvědomujeme si, jak je v dnešní době důležitá specializace, a proto se soustředíme výhradně na právní služby, které můžeme poskytovat na špičkové úrovni. Mezi ně patří zejména občanské, obchodní a správní právo. Nikdy naše klienty netlačíme do nesmyslných právních sporů, pokud sami nevěříme v úspěch,” říká jednatel advokátní kanceláře LAWYA, Michal Šilhánek.

Obchodním korporacím pomáháme ve všech fázích jejich podnikání. Ať už potřebujete založit obchodní korporaci, vytvořit první obchodní smlouvy nebo poskytnout právní pomoc ve sporech s jinými subjekty, jsme tu pro vás. Využíváme svých dlouholetých zkušeností se zadáváním veřejných zakázek a díky tomu máme i bohaté zkušenosti z oblasti správního práva.

Pomůžeme vám v nejrůznějších oblastech života, jako je reklamační řízení, řešení dědictví či rozvod. Pro většinu advokátů může jít o běžnou rutinu, my však víme, že je pro vás řešení daného problému vždy zásadní. Podle toho k němu přistupujeme a věnujeme mu patřičnou pozornost.

„Za naše klienty bojujeme a dokážeme se jim věnovat ve dne v noci. Díky naslouchání a individuálnímu přístupu budujeme s klientem pevný vztah. On pak ví, že se na nás může obrátit prakticky s čímkoliv,“ vysvětluje členka týmu Ivana Šilhánková.

Prvotřídní služby, sebevědomá komunikace

Vizuální linku advokátní kanceláře jsme vytvořili ve spolupráci s digitální agenturou Justmighty. Společně jsme ji nastavili tak, aby budila respekt a důvěru, ale zároveň byla bořičem mýtů na přesyceném trhu advokátních kanceláří.

Stejně sebevědomá je i vizuální komunikace brandu. Značkovou strategii jsme postavili na archetypálním protikladu černé a bílé barvy doplněné o modrofialovou, která celý vizuál podtrhuje. Černá symbolizuje protiprávní jednání, zločin a trest, naproti tomu bílá právo a spravedlnost. Chceme komunikovat upřímně a jednoduše a pomoci vám vyznat se ve složitém právním světě. Naše tonalita je formální, ale nikdy ne škrobená. Ba naopak – je mladá a svěží.

“Mezi čtyři základní pilíře, na nichž stavíme naši firemní filozofii, patří preciznost, individualita, naslouchání a efektivita. Tyto hodnoty se prolínají do všech námi poskytovaných služeb. Stejně tak i do marketingové komunikace a vizuální identity,” popisuje asistentka advokátní kanceláře Romana Zajícová.

Máte zájem o naše služby?

Napište nám